Outsourcing Usług Informatycznych

Pogotowie Komputerowe Karków

Outsourcing pozwala wydelegować część pracy nie związanej bezpośrednio z profilem działalności przedsiębiorstwa do zewnętrznych organizacji specjalizujących się w tej właśnie dziedzinie. Doskonałym przykładem outsourcingu jest outsourcing IT.

W dzisiejszych czasach każda licząca się Firma bezpośrednio lub pośrednio ma związek z dziedzinami informatyki. Jednak nie zawsze opłaca się zatrudniać specjalistów IT ponieważ są to zwykle bardzo duże koszty, a obecnie panuje tendencja raczej do oszczędzania niż inwestowania. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zlecenie pewnych prac zewnętrznym jednostkom, które z reguły zatrudniają specjalistów z różnych dziedzin. Takie rozwiązanie sprawia, że firma może skupić się tylko i wyłącznie na bezpośrednim profilu swojej działalności jednocześnie redukując koszty. 

Pogotowie Komputerowe Karków
Outsorcing Informatyczny Kraków

Firma PC PLUS zajmuje się zarządzaniem zasobami informatycznymi w małych oraz średnich przedsiębiorstwach, zapewniamy również kompleksową opiekę oraz szybki czas realizacji zleceń.

W swojej ofercie posiadamy 5 podstawowych pakietów dostosowanych do różnych potrzeb naszych Klientów:

 

Pakiet na start

Jest doskonałym dowodem na to, że już za niewielkie pieniądze każdą firmę stać na zatrudnienie informatyka. Oferta ta jest skierowana głównie do mikro firm i przedsiębiorstw wymagających jedynie okresowej pomocy związanej z infrastrukturą IT.
Pakiet ten, oparty o miesięczne rozliczenie ryczałtowe, został przygotowany z myślą o firmie posiadajacej 1-3 komputerów, gdzie przewiduje się nie wiecej niż 1h miesięcznie przeznaczyć na prace serwisowe dla każdego komputera. 

Cena pakietu200 zł*
Ilość2h
Dostępność8 - 16**
Czas reakcji na zgłoszenie12h
Czas usunięcia awarii24h
Pomoc telefonicznanie
Pomoc zdalnanie
Godziny poza pakietem80 zł*
(średni koszt 1h pracy)100 zł*

 

Pakiet standardowy

To doskonałe rozwiązanie dla mikro firm i przedsiębiorstw wymagających wizyty informatyka przynajmniej raz w tygodniu.
Pakiet ten, oparty o miesięczne rozliczenie ryczałtowe, został przygotowany z myślą o firmie posiadajacej 3-5 komputerów, gdzie przewiduje się nie wiecej niż 1h miesięcznie przeznaczyć na prace serwisowe dla każdego komputera.

Cena pakietu300 zł*
Ilość4h
Dostępność8 - 16**
Czas reakcji na zgłoszenie8h
Czas usunięcia awarii24h
Pomoc telefonicznanie
Pomoc zdalnanie
Godziny poza pakietem70 zł*
(średni koszt 1h pracy)75 zł*

 

Pakiet komfortowy

Skierowany jest głównie do małych firm i przedsiębiorstw wymagających regularnych wizyt informatyka oraz pomocy telefonicznej, zapewnia pełną obsługę oraz szybki czas reakcji na zgłoszenie.
Pakiet ten, oparty o miesięczne rozliczenie ryczałtowe, został przygotowany z myślą o firmie posiadajacej 5-10 komputerów, gdzie przewiduje się nie wiecej niż 1h miesięcznie przeznaczyć na prace serwisowe dla każdego komputera.

Cena pakietu600 zł*
Ilość10h
Dostępność8 - 16**
Czas reakcji na zgłoszenie4h
Czas usunięcia awarii24h
Pomoc telefonicznatak
Pomoc zdalnanie
Godziny poza pakietem60 zł*
(średni koszt 1h pracy)60 zł*

 

Pakiet optymalny

To kompleksowa obsługa przedsiębiorstwa, pakiet ten skierowany jest do średnich firm wymagających częstych wizyt informatyka oraz szybkiego czasu reakcji na zgłoszone problemy.
Pakiet ten, oparty o miesięczne rozliczenie ryczałtowe, został przygotowany z myślą o firmie posiadajacej 10-20 komputerów, gdzie przewiduje się nie wiecej niż 1h miesięcznie przeznaczyć na prace serwisowe dla każdego komputera. 

Cena pakietu1000 zł*
Ilość20h
Dostępność8 - 20**
Czas reakcji na zgłoszenie2h
Czas usunięcia awarii24h
Pomoc telefonicznatak
Pomoc zdalnatak
Godziny poza pakietem60 zł*
(średni koszt 1h pracy)50 zł*

 

Pakiet biznesowy

To pełna i kompleksowa obsługa przedsiębiorstwa, pakiet ten skierowany jest do średnich i dużych firm wymagających bardzo częstych wizyt informatyka oraz krótkiego czasu usunięcia problemu. Charakteryzyje się najniższym kosztem pracy specjalisty informatyka (za godzinę).
Pakiet ten, oparty o miesięczne rozliczenie ryczałtowe, został przygotowany z myślą o firmie posiadajacej 20-40 komputerów, gdzie przewiduje się nie wiecej niż 1h miesięcznie przeznaczyć na prace serwisowe dla każdego komputera. 

Cena pakietu1800 zł*
Ilość40h
Dostępność24h**
Czas reakcji na zgłoszenie2h
Czas usunięcia awarii12h
Pomoc telefonicznatak
Pomoc zdalnatak
Godziny poza pakietem50 zł*
(średni koszt 1h pracy)45 zł*

 

* Kwota netto
**Od poniedziałku do piątku
Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie

Masz pytania lub wątpliwości związane z ofertą? Daj nam znać, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Firma Handlowo Usługowa
PC PLUS

ul. gen. Stefana Grota Roweckiego 15
30-348 Kraków

poniedziałek - piątek:. 8.00 - 18.00
sobota: 8.00-15.00
niedziela: dyżur telefoniczny